Job title: TERÜLETI ÉRTÉKESITÉSI KÉPVISELŐ – PROJECT ÉRTÉKESITŐ
Job type: Permanent
Emp type: Full-time
Industry: Building and Construction
Expertise: Sales & Marketing
Location: Austria
Job published: 2020-01-22
Job ID: 32131

Job Description

Ügyfelünk piacvezető az építőipar -kültéri burkolás- területén. Magyarországi tevékenységének fejlesztésére keresünk értékesítési szakembert, mint

TERÜLETI ÉRTÉKESITÉSI KÉPVISELŐ –

PROJECT ÉRTÉKESITŐ

Budapest és Pest megye területére.

A FELADATOK:

  • Kültéri burkolóanyagok értékesítése
  • Meglévő ügyfélkör fenntartása-kapcsolattartás és fejlesztése
  • Ügyfelek: építőanyag kereskedők, építőipari vállalatok, alvállalkozók, építészek, kivitelező cégek
  • Ügyféllátogatások szervezése és bonyolítása napi szinten a partnereknél
  • Új ügyfél kör és projectek felkutatása és project tenderekben való részvétel
  • A project-tender üzletág fejlesztése
  • Heti, havi elszámolások, tervek készítése
  • Technikai tanácsadás az ügyfeleknek igény szerint
  • Folyamatosan monitoring tendereket és tenderekben részvétel
  • Árajánlatok készítése
  • A cég háttér csapatával-termeléssel szoros együttműködés, az ügyfelek határidőben történő kiszolgálása
  • A megrendelések nyomon követése és panasz-probléma kezelés
  • Piac- és versenytárs figyelés
  • Termékfejlesztés és innováció
  • A cég marketing tevékenységének támogatása

A JELÖLT

  • Pro-active, versenyző tipus, lelkes és a kitűzött cél motiválja
  • Értékesítési tapasztalat- gyakorlat előny
  • Építőiparos kapcsolatrendszert
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

A LEHETŐSÉG:

  • Professzionális multinacionális cég
  • Családias környezet
  • Alapbér és teljesítmény arányos bonus rendszer
  • Főállású munkaviszony
  • Szakmai fejlődés